W dniach 28-29/05/2016 w Oleśnicy odbyło się seminarium szkoleniowe. Nasz klub reprezentowali: Arkadiusz Sowiński 1 cup, Agnieszka Lipińska I Dan oraz Diana Skuybida  I Dan.

W sobotę 28/05/2019 obyło się seminarium szkoleniowe a zakresem tematycznym było:

  • Hosin-Sul – poprowadzone przez Mistrza Jana Nycka VII Dan
  • układy TUL – poprowadzone przez Mistrza Grzegorza Wyszomierskiego VII Dan.

W niedzielę 29/05/2016 odbył się Centralny Egzamin na stopnie mistrzowskie Dan. Skład komisji egzaminacyjnej to – Mistrz Grzegorz Wyszomierski VII Dan, Mistrz Jan Nycek VII Dan, Instruktor Sebastian Maniak VI Dan.

Z naszego klubu do egzaminu przystąpili i uzyskali promocję:

  • Arkadiusz Sowiński – I Dan
  • Agnieszka Lipińska – II Dan
  • Diana Skuybida – II Dan

Serdecznie gratulujemy promocji na stopnie mistrzowskie i życzymy dalszych sukcesów na treningach jak i na egzaminach. Jesteśmy z Was dumni.

 

Powiązane Posty

Egzaminy

Sezon 2015/2016 zakończony egzaminem na stopnie uczniowskie

Miłym akcentem był drugi egzamin na stopnie uczniowskie. Mimo małej liczby zdających, poziom techniczny był wysoki, tak samo jak wymagania na stopnie. Promocję na stopnie uczniowskie otrzymali: Łukasz Piecha – 8 cup Filip Włodarczyk –

Egzaminy

22/06/2016 – egzamin na stopnie uczniowskie cup

Serdecznie zapraszamy na drugi w tym sezonie treningowym egzamin na stopnie uczniowskie. Osoby które będą przystępować do egzaminu proszę są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na egzamin – formularz zgłoszeniowy Osoby zdające muszą również pamiętać o: