TYDZIEŃ 2

Drugi tydzień treningów wakacyjnych za nami. I jak zwykle, poniedziałek okazał się dniem treningowym. Mimo lekkiej duchoty, wiatr sprawiał że trening był przyjemny. Burza też była dla nas łaskawa i rozpadało się dopiero po zakończeniu treningu. Środa jaka była, każdy wie. Ze względów bezpieczeństwa trening został odwołany.

Poniedziałkowa rozgrzewka tym razem składała się z mocniejszych elementów HIIT. 5 minut, 45-sekundowe serie po 2 ćwiczenia – i jak zwykle dużo skakania. Mimo trudności każdy dał z siebie 100%.

Kolejną częścią były techniki nożne – tym razem grupa zaawansowana ćwiczyła kombinacje kopnięć, a grupa początkująca kopnięcia na 3 strefy. Królującym kopnięciem tego dnia było Yop Chagi – dla grupy początkującej jak i zaawansowanej.

Podczas technik ręcznych grupa zaawansowana ćwiczyła techniki z form wymaganych na ich stopień. Grupa początkująca zaś trenowała szerokość pozycji Gunnun Sogi oraz blok wznoszący Chookyo Makgi

Część na walki wszyscy rozpoczęli od rozgrzewki w poruszaniu się w miejscu oraz w przód i tył. Trzeba przyznać, że osoby początkujące zaczynają czuć coraz większy luz co jest dobrym znakiem. Następnie wszyscy ćwiczyli uderzenie Jirugi z doskoku, a na koniec standardowo walki w parach w systemie karate kyokushin.

TYDZIEŃ 1

Kategorie: Treningi

Powiązane Posty

Treningi

Zmiana lokalizacji treningów dla grup początkującej (od 04.01) i dziecięcej (po feriach)

Od 4 stycznia zmieniamy miejsce oraz dni treningu. Miejsce: Żelazna 71 Zajęcia wtorki i czwartki od 18.30 do 20.00 Ruszamy od czwartku tj. 04.01.2018 r. w godzinach 18.30 – 20.00 grupa początkująca (młodzież oraz dorośli).

Treningi

1 Listopada – treningi odwołane

Wszystkich Świętych – wszystkie treningi w tym dniu zostają odwołane.

Treningi

Sezon 2017/18 – Sala CKSW (ul. Towarowa 22)

Poniżej prezentujemy aktualny grafik obowiązujący w Centrum Koreańskich Sztuk Walki, mieszczącym się przy ul. Towarowej 22. Przypominamy, że grupy początkujące mają zajęcia w Szkole Podstawowej przy ul. Żytniej 40. Aktualne grafiki są dostępne tutaj.